ОСЦПВ

 • Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

  Починаючи з 01.01.2005р., цей вид страхування є обов’язковим для всіх власників транспортних засобів згідно з Законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

  Що може бути застраховано?

  Страхуванню підлягає цивільно-правова відповідальність власника автотранспортного засобу за нанесення з його вини збитку здоров’ю і майну третіх осіб на території України. Відшкодуванню підлягають витрати на ремонт автомобіля та/або відновлення здоров’я людей, що постраждали з вини застрахованої особи.

  Які ризики підлягають страхуванню?

  • нанесення шкоди майну третіх осіб;
  • нанесення шкоди здоров’ю третіх осіб.

   

  УВАГА!
  З 19 лютого 2016 року, згідно з постановою Нацкомфінпослуг №3740, страхові суми за договорами ОСЦПВ збільшуються в 2 рази.
  Таким чином, максимальне страхове відшкодування за полісами ОСЦПВ, придбаними починаючи з 19.02.2016, збільшується:

  • щодо заподіяної шкоди майну третіх осіб - з 50 000 до 100 000 гривень,
  • щодо заподіяної шкоди життю та здоров'ю третіх осіб - з 100 000 до 200 000 гривень.

  Також з 12 лютого 2016 року в 2 рази збільшено ліміт виплати страхового відшкодування по ОСЦПВ з використанням Європротоколу - з 25 000 до 50 000 гривень.

  У зв’язку зі значним підвищенням цін на автомобілі ми рекомендуємо також застрахувати добровільну цивільну відповідальність власників автотранспортних засобів з лімітом відшкодування – на вибір – до 1 000 000 гривень.

  Розрахувати вартість поліса ОСЦПВ можна тут.

  Придбати поліс он-лайн тут.

  Увага! Розрахунок на сайті служить для попереднього ознайомлення з тарифами і не є підсумковим пропозицією клієнтам компанії.

  Порядок застосування коефіцієнта Бонус-Малус