ОСЦПВ

 • Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

  Починаючи з 01.01.2005р., цей вид страхування є обов’язковим для всіх власників транспортних засобів згідно з Законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

  Що може бути застраховано?

  Страхуванню підлягає цивільно-правова відповідальність власника автотранспортного засобу за нанесення з його вини збитку здоров’ю і майну третіх осіб на території України. Відшкодуванню підлягають витрати на ремонт автомобіля та/або відновлення здоров’я людей, що постраждали з вини застрахованої особи.

  Які ризики підлягають страхуванню?

  • нанесення шкоди майну третіх осіб;
  • нанесення шкоди здоров’ю третіх осіб.

   

  УВАГА!

  З 21 вересня 2019 року згідно розпорядження Нацкомфінпослуг №538 "Про внесення змін до деяких нормативно-правові акти з питань обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" від 09.04.2019 збільшено ліміти відповідальності страховиків та коригуючі коефіцієнти, що впливають на вартість полісів ОСЦПВ. 

  Страхові суми

  Попередні

  Нові

  за шкоду, заподіяну життю і здоров'ю

  200 000 грн.

  260 000 грн.

  за шкоду, заподіяну майну

  100 000 грн.

  130 000 грн.


  Також з 12 лютого 2016 року в 2 рази збільшено ліміт виплати страхового відшкодування по ОСЦПВ з використанням Європротоколу - з 25 000 до 50 000 гривень.

  У зв’язку зі значним підвищенням цін на автомобілі ми рекомендуємо також застрахувати добровільну цивільну відповідальність власників автотранспортних засобів з лімітом відшкодування – на вибір – до 1 000 000 гривень.

  Розрахувати вартість поліса ОСЦПВ можна тут.

  Придбати поліс он-лайн тут.

  Увага! Розрахунок на сайті служить для попереднього ознайомлення з тарифами і не є підсумковим пропозицією клієнтам компанії.

  Порядок застосування коефіцієнта Бонус-Малус