Медичний Центр «ІНГО»

 

 

 

 

 «Єдина краса, яку я знаю, - це здоров'я».

Генріх Гейне

Медичний центр «ІНГО» відчинив свої двері наприкінці грудня 2013 року.

МЦ «ІНГО» – це поліклініка із сучасним лікувально-діагностичним обладнанням та штатом кваліфікованих спеціалістів з різних напрямків. Багатопрофільність центру дозволяє надати весь необхідний перелік медичних послуг в одному місці, а наявність відділення діагностики робить відвідування центра ще більш зручним для пацієнтів. Для зручності відвідувачів організовані комфортні зони очікування.

Розташування Медичного центру «ІНГО» є ще однією конкурентною перевагою. Медичний центр розташований на вул. Червоноармійській, між станціями метро «Льва Толстого» і «Олімпійська», а також має власний паркінг для пацієнтів на 15 місць.

У штаті Медичного центру «ІНГО» працюють висококваліфіковані спеціалісти усіх основних напрямків, які пройшли ретельний відбір. Медичний персонал центру мотивований на якість зроблених послуг, і головний критерій якості при цьому – здоров'я пацієнта.

Медичний центр «ІНГО» приймає відвідувачів 7 днів на тиждень, з 08-00 до 21-00.  Також за необхідністю клієнтам Медичного центру «ІНГО» може бути надана повноцінна амбулаторно-поліклінічна допомога вдома. Завдяки автоматизації роботи медичного закладу черги у клініці мінімальні.

Медичний центр «ІНГО» оснащений обладнанням останнього покоління  від провідних світових виробників. Основний постачальник – американська корпорація General Electric, лідер своєї галузі.

Вартість послуг у медичному центрі є доступною для споживачів.

 

Чекаємо на вас за адресою: вул. Червоноармійська, 54Б

Тел.: 591-50-20

www.mcingo.com.ua