Акція для автомобілістів: замовляйте страховку на авто та отримуйте річну карту допомоги в дорозі IngoAssistance у подарунок

Страхова компанія "ІНГО Україна" з 1 листопада до 31 грудня 2018 року для своїх клієнтів проводить акцію - "IngoAssistance". При покупці полісів ОСЦПВ з добровільним розширенням цивільної відповідальності (ДЦВ) або КАСКО від 10 000 грн кожен клієнт отримує карту допомоги в дорозі "IngoAssistance" в подарунок!

 

Акція поширюється тільки на м.Київ і Київську область при купівлі полісу онлайн або в нашому головному офісі за адресою: м Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 33. У разі позитивного відгуку територіальне покриття акційної пропозиції буде розширено й на інші регіони.

Карти допомоги в дорозі по Автоцивілці і КАСКО включають в себе: евакуацію автомобіля з місця ДТП і з місця поломки; заміну колеса на штатне запасне; таксі, якщо евакуюють авто; доставку палива; запуск двигуна за допомогою стороннього джерела живлення (в межах лімітів за картками).

Як взяти участь в акції?

1. Замовляйте поліс ОСЦПВ зі збільшенням ліміту ДЦВ (на суму від 200 грн) або поліс КАСКО (на суму від 10 000 грн) онлайн або в головному офісі

2. Оплатіть страховий платіж

3. Заберіть карту допомоги в дорозі при отриманні договору

 

З повними офіційними умовами проведення акції "IngoAssistance" можна ознайомитись тут

 

Хочете взяти участь в акції або залишилися питання? Дзвоніть за телефонами:

(044) 364 90 77 (телефон відділу продажів)

0 800 305 553 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)