НВ для водіїв і пасажирів

 • Страхування від нещасних випадків

  Добровільне страхування від нещасного випадку забезпечує фінансовий захист від втрат, пов'язаних з подіями, які привели до тяжких тілесних ушкоджень або смерті.

  Що може бути застраховано?

  Майнові інтереси водія та/або пасажирів, що знаходяться в транспортному засобі, які не суперечать законодавству України, пов'язані з їх життям, здоров'ям і працездатністю і можуть бути порушені внаслідок настання нещасного випадку.

  Які ризики підлягають страхуванню?

  • смерть застрахованої особи, яка настала протягом 6 місяців з дати настання страхового випадку внаслідок ушкоджень, отриманих під час дорожньо-транспортної пригоди в зазначеному в договорі страхування транспортному засобі, під час керування ним Страхувальником / Водієм;
  • стійка (понад 4 місяців) повна або часткова втрата застрахованою особою загальної працездатності;
  • тимчасова (до 4 місяців) втрата застрахованою особою працездатності;
  • витрати застрахованої особи на необхідну і доцільну медичну допомогу.

  Довідка:

  Розмір страхової суми для водія і пасажирів встановлюється за згодою сторін під час укладання договору страхування. Страхування життя і здоров'я водія та пасажирів від нещасного випадку здійснюється з урахуванням кількості посадкових місць (місце водія, місця пасажирів). Кількість застрахованих осіб не повинна перевищувати максимальної кількості місць за технічним паспортом автомобіля, але може бути меншою за неї, що обумовлюється договором страхування.

  Франшиза за цим видом страхування не застосовується.