Страхування на час поїздок по Україні

 • Страхування на час поїздок по Україні

   

  Основним ризиком у межах страхування на час подорожей по Україні, як і поїздок за кордон, є ризик виникнення непередбачуваних медичних витрат.

  Що може бути застраховано?

  Договір туристичного страхування дає можливість надати Застрахованій особі медичний захист на час здійснення поїздок територією України на випадок розладу здоров'я внаслідок нещасного випадку та/або раптового захворювання.

  Які ризики підлягають страхуванню?

  • медичні витрати з амбулаторного та стаціонарного лікування;
  • витрати на транспортування і репатріацію;
  • нещасні випадки (удари, вивихи, переломи кісток, поранення, розриви органів, тканин, сухожилля).

  Залежно від виду відпочинку, який Ви обрали і вимог до бажаного рівня страхового обслуговування, Ви можете самостійно обрати програму страхування на час поїздок по Україні.

  МЕДСТАНДАРТ – стандартна медична програма з обсягом медичного обслуговування, достатнім для пляжного відпочинку.

  УКРСПОРТ – спеціалізована програма страхування для осіб, що займаються активними видами спорту (дайвінг, гірські лижі і пр.) на території Україні. Окрім медичних витрат, програма передбачає компенсацію витрат на ремонт спортивного спорядження.

  ІНТУРИСТ – спеціалізована програма страхування для іноземних громадян, які відпочивають, працюють або навчаються на території України. Окрім медичних витрат, програма передбачає компенсацію витрат на репатріацію застрахованої особи до місця постійного проживання, а також компенсацію витрат у разі примусової депортації на батьківщину з України.

  Довідка:

  Страховий захист для туристів діє тільки на території України, за винятком місця постійного проживання Застрахованої особи.