Купуй електронний поліс туристичного страхування. 3 хвилини і поліс на email

 • Страхування на час поїздки за кордон

  Договір туристичного страхування допоможе уникнути непередбачуваних витрат, які можуть виникнути під час поїздки за кордон в результаті розладу здоров'я, нещасного випадку або інших неприємностей.

  Що може бути застраховано?

  Договір туристичного страхування забезпечує застрахованій особі захист від непередбачуваних витрат, пов'язаних з наданням медичної, юридичної, адміністративної та іншої допомоги за кордоном, у тому числі і під час заняття спортом (що повинно бути передбачено договором).

  Які ризики підлягають страхуванню?

  • медичні витрати на амбулаторне та стаціонарне лікування;
  • витрати на транспортування і репатріацію;
  • нещасні випадки (удари, вивихи, переломи кісток, поранення, розриви органів, тканин, сухожилля).
  • адміністративні витрати (телефонні переговори, проживання в готелі після лікування)

  Відповідно до виду відпочинку, який Ви обрали, і вимог до рівня бажаного для Вас страхового сервісу, Ви можете обрати програму страхування для подорожей за кордоном.

  PLATINUM – максимальний рівень страхового захисту для будь-якого виду подорожей за кордон, включаючи як пляжний відпочинок, так і заняття різноманітними активними видами спорту без обмеження за віком. Програму розраховано на Клієнтів, які не звикли економити на страхуванні. Програма також охоплює, як окремі опції, субпрограмми "SNOW POLICY" для гірськолижників і "AQUA POLICY" для дайверів.

  Довідка:

  Страховий захист для туристів діє у всьому світі, за винятком України, країни постійного проживання застрахованої особи, зон збройних конфліктів та країн, які перебувають під наглядом або санкцією ООН.